Nowa strona internetowa PRDiM Sieradz

Serdecznie witamy na naszej odświeżonej stronie internetowej. Mamy ogromną nadzieję, że poruszanie się po niej będzie dla Państwa przyjemnością, a znalezienie szukanych informacji o spółce PRDiM Sieradz będzie dla Państwa szybkim i łatwym kliknięciem myszką.

PRDiM-Sieradz–Podążaj-Dobrą-Drogą-2017

Dzisiejsze życie, praktycznie w każdym aspekcie staje się coraz szybsze. Nowe technologie pojawiają się tak szybko, że trudno za nimi nadążyć. Często uczymy się czegoś, co na początku nauki jest nowością, a przy zakończeniu nauki, jest już przestarzałe. Czy jeszcze parę lat temu nie było marzeniem oglądanie telewizji w telefonach komórkowych? Lub fakt, że za pośrednictwem komórek będziemy robić zakupy? A przecież dziś to już oczywistość … Statystyki pokazują, że ludzie odchodzą od komputerów stacjonarnych na rzecz urządzeń mobilnych. Dokładnie liczby wskazują, że 3/4 użytkowników internetu korzysta z tabletów i smartfonów zamiast z komputerów stacjonarnych.

Spółka PRDiM Sieradz idzie z duchem czasu! Dlatego dziś chcielibyśmy zaprezentować Wam nasze nowe strony internetowe, prezentujące nowy, czysty design. Strony automatycznie dostosują się do urządzenia, na których z nich korzystacie. Inaczej wyglądać będzie wersja mobilna na smartfon czy tablet, a inaczej wersja na notebook lub komputer stacjonarny. Jednak zawsze pod ręką (lub palcem) będziecie mieć najważniejsze przyciski, które doprowadzą Was do informacji, które w danym momencie będziecie potrzebować.

Zapraszamy do częstych odwiedzin.