Partnerzy spółki PRDiM Sieradz

Współpraca partnerska

Dziesięciolecia obecności na rynku pozwolają nam na wypracowanie przyjaznych relacji z wieloma firmami tak w Polsce jak i poza granicami kraju. Współpracujemy z wieloma firmami i organizacjami dostarczając im kompleksowych rozwiązań. Naszymi partnerami są obecnie duże korporacje jak i firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Każdemu z klientów oferujemy zawsze wysoki standard usług.

 

oigd

Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa

http://www.oigd.com.pl/
Izba jest organizacją samorządu gospodarczego reprezentującą interesy zrzeszonych podmiotów wobec organów państwowych, organów samorządu terytorialnego oraz wobec innych instytucji i organizacji. Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa zrzesza aktualnie ponad 160 firm z branży drogowo-mostowej z terenu całej Polski i jako jedyna w pełni reprezentuje interesy całej branży.
arcata

Raport o firmach drogowych za rok 2012

http://www.arcatapartners.pl/index.php?pID=5133
Raport opracowany został przez Arcata Partners, we współpracy z Ogólnopolską Izbą Gospodarczą Drogownictwa, a także z życzliwej współpracy bardzo wielu firm branży oraz opinii ich zarządów, pomagających w optymalizacji konstrukcji Raportu.</p> <p>Raport został opracowany na podstawie zbadania sytuacji finansowej 420 firm drogowych działających w Polsce. Analizowana była sytuacja w okresie ostatnich kilkunastu lat, na podstawie sprawozdań finansowych firm - od roku 1996 do końca roku 2013, a na podstawie ankiet także dla roku 2014.
W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami bezpośrednio w PRDiM Sieradz lub skorzystaj z formularza na stronie.

Spółka PRDiM Sieradz to najlepszy partner w budownictwie drogowym

Baner zgody na pliki cookie od Real Cookie Banner