Szanowni Państwo, akceptując korzystanie z niniejszego serwisu bez zmian ustawień używanej przeglądarki internetowej, wyrażacie zgodę na zapisywanie przez PRDiM Sp.z o.o. plików cookies w Waszych urządzeniach końcowych oraz na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w ten sposób przez administratora serwisu. W celu uzyskania informacji o regułach wykorzystania technologii cookies oraz o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych prosimy o zapoznanie się z Polityką Prywatno

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Nasza oferta

Roboty drogowe

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Mostowych Sp. z o.o. Sieradz świadczy usługi w zakresie kompleksowej budowy dróg. Specjalizujemy się w realizacji robót ziemnych, rozbiórkowych, brukarskich i konstrukcyjno – nawierzchniowych.

zobacz szczegóły
Bieżące utrzymanie dróg

Usługi bieżącego utrzymania dróg świadczymy na drogach krajowych, wojewódzkich, powiatowych i gminnych. Wszystkie prace wykonujemy z największą starannością przez wykwalifikowaną kadrę i przy użyciu nowoczesnego sprzętu.

zobacz szczegóły
Masa asfaltowa

Świadczymy usługi wykonania nawierzchni asfaltowych. Posiadamy własną Wytwórnię Mas Bitumicznych istnieje więc możliwość produkcji i sprzedaży mieszanek asfaltowych. Oferujemy szeroki zestaw badań mieszanek asfaltowych.

zobacz szczegóły
Betony i stabilizacje

Dysponujemy własnym węzłem do produkcji stabilizacji i betonów cementowych. Oferujemy sprzedaż betonów towarowych (konstrukcyjnych) i suchych mieszanek wykorzystywanych przy budowie dróg.

zobacz szczegóły
Kruszywa drogowe

Oferujemy szeroką gamę kruszyw drogowych do wszystkich elementów konstrukcyjnych w obrębie korony drogi jak również do produkcji betonów.

zobacz szczegóły
Usługi laboratorium drogowego

Nasze laboratorium oferuje szeroki zakres badań z zakresu budownictwa drogowego. Nasze wieloletnie doświadczenie zdobyliśmy podczas wykonywania kolejnych zadań oraz wykwalifikowaną kadrę.

zobacz szczegóły
Wynajem sprzętu

Dysponujemy szeroką gamą sprzętów budowlanych o różnych parametrach technicznych. Baza sprzętowa oparta jest na znanych i sprawdzonych markach. Specjalizujemy się w robotach ziemnych i bitumicznych.

zobacz szczegóły
Usługi transportowe

Dysponujemy różnego rodzaju środkami transportu, dostosowanymi do przewozu materiałów sypkich oraz mas asfaltowych. Świadczymy również usługi przewozu sprzętów na budowy.

zobacz szczegóły
Zimowe utrzymanie

Mamy wieloletnie doświadczenie w zwalczaniu zimowej śliskości nawierzchni. Posiadamy własne pługi oraz solarki. Kompleksowo odśnieżamy chodniki oraz place, oferujemy także załadunek i wywóz śniegu .

zobacz szczegóły

Szukasz kompletnego rozwiązania w zakresie budowy i utrzymania dróg?