Nasza oferta

Zimowe utrzymanie

Mamy wieloletnie doświadczenie w zwalczaniu zimowej śliskości nawierzchni. Posiadamy własne pługi oraz solarki. Kompleksowo odśnieżamy chodniki oraz place, oferujemy także załadunek i wywóz śniegu .

zobacz szczegóły
Masa asfaltowa

Świadczymy usługi wykonania nawierzchni asfaltowych. Posiadamy własną Wytwórnię Mas Bitumicznych istnieje więc możliwość produkcji i sprzedaży mieszanek asfaltowych. Oferujemy szeroki zestaw badań mieszanek asfaltowych.

zobacz szczegóły
Roboty drogowe

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Mostowych Sp. z o.o. Sieradz świadczy usługi w zakresie kompleksowej budowy dróg. Specjalizujemy się w realizacji robót ziemnych, rozbiórkowych, brukarskich i konstrukcyjno – nawierzchniowych.

zobacz szczegóły
Bieżące utrzymanie dróg

Usługi bieżącego utrzymania dróg świadczymy na drogach krajowych, wojewódzkich, powiatowych i gminnych. Wszystkie prace wykonujemy z największą starannością przez wykwalifikowaną kadrę i przy użyciu nowoczesnego sprzętu.

zobacz szczegóły
Betony i stabilizacje

Dysponujemy własnym węzłem do produkcji stabilizacji i betonów cementowych. Oferujemy sprzedaż betonów towarowych (konstrukcyjnych) i suchych mieszanek wykorzystywanych przy budowie dróg.

zobacz szczegóły
Usługi laboratorium drogowego

Nasze laboratorium oferuje szeroki zakres badań z zakresu budownictwa drogowego. Nasze wieloletnie doświadczenie zdobyliśmy podczas wykonywania kolejnych zadań oraz wykwalifikowaną kadrę.

zobacz szczegóły
Kruszywa drogowe

Oferujemy szeroką gamę kruszyw drogowych do wszystkich elementów konstrukcyjnych w obrębie korony drogi jak również do produkcji betonów.

zobacz szczegóły
Wynajem sprzętu

Dysponujemy szeroką gamą sprzętów budowlanych o różnych parametrach technicznych. Baza sprzętowa oparta jest na znanych i sprawdzonych markach. Specjalizujemy się w robotach ziemnych i bitumicznych.

zobacz szczegóły
Usługi transportowe

Dysponujemy różnego rodzaju środkami transportu, dostosowanymi do przewozu materiałów sypkich oraz mas asfaltowych. Świadczymy również usługi przewozu sprzętów na budowy.

zobacz szczegóły

Szukasz kompletnego rozwiązania w zakresie budowy i utrzymania dróg?

Baner zgody na pliki cookie od Real Cookie Banner